promocje

od 5% do 10% rabatu na zamówienia w dniach 6-11.11.2018!

W sklepach zaczynają już pojawiać się Mikołaje i ozdoby świąteczne, choć jeszcze duuuuużo czasu do świąt. A może tak się tylko wydaje? Kalendarze warto zamówić wcześniej - teraz jest czas na spokojne wybranie zdjęć, na pewno nie będzie go tydzień przed wigilią.

Mamy już nowe wzory kalendarzy na rok 2019 - w tym roku nowość mamy teraz w ofercie kalendarz dostosowany do zdjęć pionowych i poziomych i z możliwością dopasowania tła do kolorystyki zdjęć.

Do 11 listopada (włącznie) proponujemy promocję - przy wysłaniu zamówienia do 9.11.2018 - otrzymacie 10% zniżki, do 11.11.2018 - 5% zniżki. Oczywiście dodatkowo obowiązuje też stały rabat dla stałych klientów.

Pamiętajcie też, że warunkiem skorzystania z promocji jest (poza wysłaniem formularza zamówienia), przesłania kompletu zdjęć do zamówionych kalendarzy w terminach określonych w promocji (czyli do 9.11.2018 i 11.11.2018)

Zapraszamy :)

promocja - kalendarze 2019

Rabat dotyczy naszych produktów, koszt przesyłki pozostaje bez zmian.

nasza oferta kalendarzy 2019:

kalendarze ścienne

kalendarz ścienny 2019 z własnymi zdjęciami

Format A3, A4, kwadrat, spiralowane, z zawieszką Pokaż swoje zdjęcia w wielkim formacie i wspominaj najlepsze momenty minionego roku, co miesiąc z innym zdjęciem lub nawet dwoma! Personalizuj zaznaczając bliskie sercu daty.

kalendarze biurkowe

kalendarz biurkowy 2019 z własnymi zdjęciami

Typu "piramidka", spiralowany Doskonały wybór jeśli chcesz w czasie pracy powspominać miniony rok i nacieszyć oczy bliskimi sercu obrazami. Nie zajmie na biurku dużo miejsca. Może mieć miejsce na codzienne notatki.

kalendarze family planner

kalendarz ścienny 2019 z własnymi zdjęciami

Spiralowany, z zawieszką Jeśli prowadzisz bogate w wydarzenia życie to będzie najlepsze rozwiązanie, żaden z członków Twojej rodziny nie zapomni już o swoich planach, a Twoje zdjęcia poprawią im humor od samego rana.

- formularz przesłany -

Już uciekasz?Daj znać jeśli możemy coś zrobić lepiej - poprawimy się! :)

Do zobaczenia! :-)

-