o nas

Zajmujemy się kalendarzami nieprzerwanie od roku 2005 i większość naszych klientów wraca do nas rok w rok.
Kalendarze CzerwonaKredka.pl oferowane były wcześniej (do roku 2012) pod marką Ententino, jednak w związku z formalnym podziałem działalności Ententino na produkcję i sprzedaż odzieży dziecięcej oraz na działalność poligraficzną, od listopada 2012 produkcją kalendarzy zajęła się firma Fonto.pl.

Zmiany były jednak bardziej formalne niż praktyczne. Kalendarze zmieniły markę na CzerwonaKredka.pl, jednak projektami, obróbką zdjęć i przygotowaniem plików do druku zajmuje się ta sama osoba, która robiła to pod marką Ententino przez ubiegłe lata. Drukarnia i doskonała jakość druku również pozostała bez zmian. Zmieniła się jedynie osoba odpowiedzialna za obsługę zamówień, płatności i wysyłkę.

Jesteśmy małą, rodziną firmą, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, z radością obserwujemy z roku na rok jak rosną dzieci naszych obecnych klientów i rodzą im się nowe. Jak ludzie z roku na rok, poprzez trening z dziećmi robią coraz ładniejsze zdjęcia.
Bardzo lubimy naszą pracę, w przygotowanie kalendarzy wkładamy wiele serca, wierzymy że naszym klientom nastrój ten udziela się, podczas codziennego obcowania z Kalendarzem CzerwonaKredka.pl.

Mamy gorącą nadzieję, że kalendarze i kartki CzerwonaKredka.pl, także w tym roku (jak co roku) cieszyć będą zarówno Państwa jak i osoby, które nimi obdarujecie, czego od serca życzymy!

Magda & Piotr
CzerwonaKredka.pl

nasza oferta 2018:

Fotoksiążki

fotoksiąźki

Uporządkuj i utrwal wspomnienia. Jeśli nie masz czasu, weny, umiejetności - Twoją fotoksiążkę zrobimy za Ciebie!

Tabla szkolne

tabla szkolne

Tabla szkolne i przedszkolne w formie fotoksiążki, wspaniała pamiątka na całe życie...

Kalendarze

kalendarze 2018 z Twoimi zdjęciami!

Kalendarze z własnymi zdjęciami: ścienne, family planner, biurkowe (A3, A4) - zrobimy za Ciebie!Kartki okolicznościowe

kartki okolicznościowe

Kartki ze zdjęciem Twojego dziecka, wyślij do rodziny z okazji świąt, podaruj Babciom na Dzień Babci...

find us on Facebook