Facebook pixel

kalendarz

Kalendarz d01

pobierz i wydrukuj

Ważne informacje

Kalendarz w formacie prostokątnym.
Planer rodzinny w formacie A4 - do samodzielnego wydruku.
Pobierz plik i wydrukuj na domowej drukarce.

13 stron, na każdej stronie 1 miesiąc.
Każda strona kalendarza jest inna.

Uwaga! Do pobrania tym momencie tylko trzy pierwsze miesiące (stydzień - marzec), w ciągu roku będziemy co kwartał udostępniać kolejne części. Po następną część zapraszamy w marcu.

Jeśli nie chcesz czekać, jest możliwość pobrania kompletnego kalendarza już w tej chwili w cenie 10 zł lub zlecenia nam wydruku kalendarza w formacie A3 - ze spiralowaniem i zawieszką lub w formie pojedynczych kartek (do przyczepienia na tablicy lub lodówce) w cenie 45 zł za sztukę - skontaktuj się z nami .

Pobranie kalendarza gratis: 0.00

CzerwonaKredka.pl - kalendarze 2023:

kalendarze ścienne

kalendarz ścienny 2023 z własnymi zdjęciami

Format A3, A4, kwadrat, spiralowane, z zawieszką Pokaż swoje zdjęcia w wielkim formacie i wspominaj najlepsze momenty minionego roku, co miesiąc z innym zdjęciem lub nawet dwoma! Personalizuj zaznaczając bliskie sercu daty.

kalendarze biurkowe

kalendarz biurkowy 2023 z własnymi zdjęciami

Typu "piramidka", spiralowany Doskonały wybór jeśli chcesz w czasie pracy powspominać miniony rok i nacieszyć oczy bliskimi sercu obrazami. Nie zajmie na biurku dużo miejsca. Może mieć miejsce na codzienne notatki.

kalendarze planner rodzinny

kalendarz ścienny 2023 z własnymi zdjęciami

Spiralowany, z zawieszką Jeśli prowadzisz bogate w wydarzenia życie to będzie świetne rozwiązanie, żaden z członków Twojej rodziny nie zapomni już o swoich planach, a Twoje zdjęcia poprawią im humor od samego rana.

kalendarze typu kołonotatnik

kalendarz ścienny 2023 z własnymi zdjęciami

Spiralowany, z ochronną okładką Jeśli prowadzisz naprawdę bogate w wydarzenia życie to będzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. 52 strony, 24 Twoje zdjęcia, papier offsetowy ułatwiający notatki.

- formularz przesłany -

Już uciekasz?Daj znać jeśli możemy coś zrobić lepiej - poprawimy się! :)

Do zobaczenia! :-)

-